غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی به فرایند ساخت سازه های نمایشگاهی (شامل دیواره‌ها، سقف و کف سازی غرفه) اطلاق می‌شود که دارای انواع مختلفی همچون اسپیس فریم، غرفه های مدولار و پیش ساخته است. ساخت غرفه های هوشمندانه و خلاقانه، توجه مخاطب را در لحظه اول به شما جلب می‌کند و در مدیریت موثر فضای غرفه نقش به سزایی دارد. مجموعه اون با من (با بیش از بیست سال سابقه خدمت رسانی) به شما کمک می‌کند تا سازه نمایشگاهی مناسب خود را با هزینه مقرون به صرفه انتخاب کنید. تا انتها با ما همراه باشید.

غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه‌سازی به چه معناست؟

غرفه سازی نمایشگاهی در واقع همان ساخت سازه نمایشگاهی است. سازه نمایشگاهی نیز به کلیه تجهیزات و ادوات ساخت غرفه (دیوارها، بدنه و کف غرفه) اطلاق می‌شود. در یک نمایشگاه، شما باید در عرض چند ثانیه روی مشتریان بالقوه تأثیر بگذارید و هر تأثیری که در آن لحظات حیاتی ایجاد کنید تعیین می‌کند مخاطب در غرفه شما بماند یا نه. این تاثیری است که ظاهر سازه یا غرفه شما خواهد داشت.

انواع طراحی غرفه نمایشگاهی

انواع روش‌های ساخت غرفه نمایشگاهی

رویکردهای مختلفی برای ساخت غرفه های نمایشگاهی وجود دارد. برخی از افراد، استفاده از پارتیشن ها را به دلیل سادگی حمل و صرفه اقتصادی ترجیح می‌دهند و برخی از سازه های مدرن تر (همانند ماکسیما) استقبال می‌کنند. قبل از هر چیز، نیاز است تا شما با انواع غرفه های نمایشگاهی آشنا شوید.

اسپیس فریم: این سازه، نوعی اتصالات و قطعات فلزی (غالبا به جنس آلومینیوم یا فولاد) است که امکان تحمل بارهای زیاد و سازه های بزرگ را دارد. از برخی جهات می‌توان اسپیس فریم را با داربست نمایشگاهی مقایسه کرد. با این حال، اسپیس دارای برتری‌هایی همچون وزن کم‌تر، نصب سریع تر و انعطاف پذیری است که هزینه بالاتر آن نسبت به داربست های نمایشگاهی را توجیه می‌کند.

سازه های مدولار: این سازه ها در قالب قطعات استاندارد ساخته می‌شوند و در محل برگزاری نمایشگاه، این قطعات مونتاژ و نصب می‌گردند. قابلیت تنظیم اندازه و راحتی حمل، غرفه های مدولار را محبوب کرده است. انواع مختلفی از غرفه های نمایشگاهی مدولار وجود دارند: پارتیشن، سازه تتریس، سازه ماکسیما و … .

سازه های پیش ساخته: این غرفه ها از قبل در کارگاه یا کارخانه ساخته شده‌اند. با این حال، وزن سبکی دارند و حمل آن‌ها راحت است. انواع مختلفی از غرفه های پیش ساخته نمایشگاهی وجود دارند: پاپ آپ، غرفه های پانلی، کیوسکی و … .

تعرفه و قیمت غرفه سازی نمایشگاهی

قیمت غرفه سازی نمایشگاهی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت غرفه، ابعاد سازه، طراحی و پیچیدگی ساختار سازه اشاره کرد. ویژگی‌های اضافی نیز نظیر قابلیت تنظیم ارتفاع، قابلیت حمل و نقل آسان و امکان افزودن تجهیزات جانبی نیز می‌توانند بر قیمت پیشنهادی غرفه ساز نمایشگاه تاثیر بگذارند. برای اطلاع از تعرفه غرفه سازی نمایشگاهی، با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

تعرفه طراحی غرفه نمایشگاه - شرکت های طراحی غرفه نمایشگاهی

کدام نوع سازه نمایشگاهی برای شما مناسب تر است؟

اسپیس فریم اگر: فضای بزرگی دراختیار دارید و سازه باید تحمل بارهای سنگین را داشته باشد.

ماکسیما اگر: به دنبال طراحی زیبا هستید و تنوع زیاد در چیدمان و ظاهر غرفه را می‌‎خواهید.

تتریس اگر: فضای محدود و کوچکی در اختیار دارید و نمایشگاه موقت است.

پارتیشن اگر: می‌خواهید موقتا فضای خصوصی غرفه خود را از سایر بخش های نمایشگاه جدا کنید و یا به برپایی سریع غرفه نیاز دارید.

پانل‌ های آلومینیومی اگر: می‌خواهید دیواره های محکمی برای غرفه خود ایجاد کنید و در عین حال زمان کمی دارید و به دنبال غرفه پیش ساخته نمایشگاهی هستید.

غرفه کیوسکی اگر: فضای محدودی دارید و یک یا چند محصول خاص را نمایش می‌دهید.

غرفه سازی نمایشگاهی در تهران

مجموعه اون با من از جمله شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی در تهران است. سال‌ها فعالیت شرکت، ما را در طراحی و ساخت بهترین غرفه های نمایشگاهی کارآزموده و با تجربه کرده است.از جمله نمایشگاه های داخلی و بین المللی در تهران (و سایر شهرهای کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، یاسوج، شیراز) که مجموعه اون با من در آن حضور داشته است عبارتند از:

1- نمایشگاه صنعت تهران

2- نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی در تهران

3- نمایشگاه بین المللی کشاورزی و صنایع وابسته

4- نمایشگاه گل و گیاه تهران

5- نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی

و …

سوالات متداول در مورد ساخت غرفه نمایشگاهی:

کف سازی غرفه نمایشگاهی معمولا به یکی از شیوه‌های 1- موکت یا فرش 2- پارکت 3-سرامیک 4- کف پوش های پی وی سی و وینیلی 5- اپوکسی انجام می‌شود. در اغلب موارد، هر دو قابلیت خرید یا اجاره کف سازی غرفه نمایشگاهی وجود دارد.

اگر با محدودیت زمانی و مالی مواجه هستید، استفاده از پارتیشن بندی را پیشنهاد می‌کنیم. البته شما می‌توانید تجهیزات و متریال ساخت غرفه نمایشگاهی را نیز اجاره کنید یا از غرفه پیش ساخته نمایشگاهی کوچک استفاده کنید.

غرفه های مدولار (مانند ماکسیما و تتریس) با قابلیت حمل و نصب آسان به عنوان سازه های مدرن نمایشگاهی هستند.

قیمت مشخصی برای ساخت غرفه نمایشگاهی شما نمی‌توان تعیین کرد. هزینه غرفه سازی نمایشگاهی با توجه به متراژ غرفه، کیفیت متریال مورد استفاده در سازه نمایشگاهی، ارتفاع قابل تنظیم و … متفاوت است. همچنین نوع غرفه (غرفه مدولار نمایشگاهی یا غرفه پیش ساخته نمایشگاهی) در مبلغ نهایی اثرگذار است. جهت اطلاع از جزئیات هزینه ای با مجموعه اون با من (شرکت برتر غرفه سازی نمایشگاهی در تهران) در ارتباط باشید.

غرفه‌های مدولار آن دسته از سازه‌هایی هستند که از قبل ساخته می‌شوند و در محیط نمایشگاه تنها مونتاژ و نصب می‌گردند.

پیمایش به بالا